100 Metre LC/APC-lc/APC Fiber Optik Kablo Tekli Dubleks Patch Cord

100 Metre LC/APC-lc/APC Fiber Optik Kablo Tekli Dubleks Patch Cord

₺ 119.99

Tutar

özellikleri : - düşük ekleme ve geri yansıma kaybı- iyi exchangeability- iyi dayanıklılık- yüksek sıcaklık kararlılığı- standart : Telcordia GR-326-COREuygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :  öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5/12550/12550/125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,
500 matingsçalışma Sıcaklığı-40 ila + 75-40 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1/-0um, Conentricity : ≤1um ulaşım :  1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.geribildirim : 1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanız ödeme : 1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır.2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet.3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi.dönüş : 1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz.2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu.3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın.4. Return başka bir nedenle kabul edilemez.5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.


Daha fazla veri

Marka Adı:
jyttek
Model Numarası:
JYT
Fiber Length :
100M
Fiber Diameter :
3.0MM
Fiber Type :
9/125um
Mode:
Singlemode
Connector :
LC/APC
Is Customed :
Yes
Density :
Duplex

Müşterinin seçimi

5.7 büyük Dokunmatik Ekran Komshine Optik Fiber OTDR Test QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm VFL ile
  • Son

5.7 büyük Dokunmatik Ekran Komshine Optik Fiber OTDR Test QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm VFL ile

₺ 1155.00

dijital Taşınabilir Fiber Optik OTDR Test QX50S Sibglemode 32 / 30d B 1310nm / 1550nm, dahili Görsel Hata Bulucu Fiber OTDR dahili Görsel Hata Bulucu Fedex express üzerinden 24 Saat içinde * gemiler * * FC + SC + LC Adaptörleri ile gel * * İngilizce + İspanyolca Dilleri * * Test Sonuçları Analiz softeware * bir kısa < 3 m ile ölü bölge QX50 FTTx uygulama için tasarlanmıştır...

Gigabit Tek modlu Tek lif lif medya dönüştürücü optik alıcı-verici RJ-45 1000 M Ethernet Telekom Sınıf 1 çift 1 Kanal
  • Son

Gigabit Tek modlu Tek lif lif medya dönüştürücü optik alıcı-verici RJ-45 1000 M Ethernet Telekom Sınıf 1 çift 1 Kanal

₺ 98.00

 teknikparametrelerbir RJ45 elektrik liman ve bir SC optik port, Gigabit Ethernet optik sinyal dönüşüm arasında bükülü ve fiber optik IEEE802.3z uyun / AB 1000 BaseT ve 1000 BaseSX / LX standart1000 M optik portlar için tam çift yönlü modu; elektrik port için 10 / 100 / 1000 M adaptif moduelektrik port uyarlamalı doğrudan hattı / crossover kablo bağlantısıelektrik bağlantı noktaları destek tam / yarım dubleks moduuzun bir maksimum 9 K bayt paketleri desteklerIEEE802.3 X destek tam çift yönlü akış kontrolü, yarımdubleks geri basınç akış kontrolüdestek Bağlantı Başarısız Pass fiber kırılması algılama fonksiyonu (opsiyonel)UTP uzun 100 metre; uzun 10 ila 100 km tek modlu fiberözelliklerkalite optoelektronik entegre modülleri iyi sağlamak güvenilir veri iletimini sağlamak için optik özellikleri ve elektriksel özellikleri, uzun çalışma ömrüanakart bir çok katmanlı devre yapısı kullanır, istikrarlı, pürüzsüz veri iletimi, güçlü antigirişim yeteneği ve güç yapmak için genel hattı optimize etmektüketimi düşük, daha istikrarlı performansuzaktan bağlantı kaybı sağlamak teşhis, elektrik arayüzü ve optik arayüz bağlantısı bağlantısı bağlantı teşhis, dinamik veri iletimi, tam / yarım dubleks, hızgöstergesitek bir sağlar RJ45 elektrik bağlantı NIC / HUB, ve otomatik çapraz tanımlama, hub veya switch bir bilgisayara bağlı ağ kartlarıCisco ile de uyumlu olabilir, Nortel, 3 COM ve diğer cihazlarkart türü veya bağımsız bir yapı için merkezi yönetim 2 U rafarızalar arası ortalama süre5daha on bin saat, standart doğrultusunda telekom operatörleri özellikler : parametreözelliklererişim modu10 / 100 / 1000 Mbps Gigabit Ethernetstandart IEEE802.3 10 BaseT Ethernet, IEEE802.3u 100 BaseTX Hızlı Ethernet, IEEE802.3ab 1000 BaseT,IEEE802.3z 1000 BaseSX Gigabit Ethernetdalgaboyu850nm / 1310nm / 1550nmiletim mesafesiçok modlu Çift fiber : 220 m (62.5 / 125μm) / 550 m (50 / 125 μm)limanbir RJ45 portu : bağlanması ile STP / UTP category5 twisted çiftleri, EIA568 A / Bbir optik port : çok modlu Çift fiber : SC / LC (SFP) (50, 62.5 / 125μm) BER< 109 MTBF100,000 saat LED göstergesi GÜÇ (güç kaynağı), FX LINK (optik bağlantı eylem) TP LINK1000 (TP kablo rate1000 M), TP LINK100 (TP kablo hızı 100 M) TP YASASı (TP kablo paket yönlendirme eylem), FDX (TP tam dubleks operasyonu)güç kaynağıdış : AC90 ~ 264 V / DC100 ~ 380 V girişi, 5 V 2 A çıkışıgüç tüketimi Max...

Ücretsiz kargo fabrika FBT1x2 WDM1310nm/1550nm wdm çoğaltıcı WDM1x2 FBT WDM Çelik tüp ambalaj
  • Son

Ücretsiz kargo fabrika FBT1x2 WDM1310nm/1550nm wdm çoğaltıcı WDM1x2 FBT WDM Çelik tüp ambalaj

₺ 19.75

 WDM FC / UPC 1310nm / 1550nm Tekli Fiber Optik Patch Kablosu, WDM fiber çoğaltıcı, 1310 / 1550nm WDM, tekli Fiber Optik Patch Kablosu LCözellikleri : 65 NM daha merkezi dalgaboyu aralığıyüksek güvenilirbirçok fiber içinuygulamalar : iletişim sistemiFiber amplifikatörlerFiber Sensör Sistemleri ve Diğer uygulamalarşartname : parametrelerbirimtarihmerkezi Dalgaboyunm1310 / 1550980 / 15501480 / 1550bant genişliğinm± 15± 20± 5sınıf Pbir Pbir Pbirekleme Kaybıd B≤0...

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver
  • Son

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver

₺ 23.86

yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL6 C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver FTTX FTTH Kullanılan SKL6 C Splice Eriyik fiber cleaver Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniadı : yüksek hassasiyetli fiber cleavermodeli : SKL6 Cmalzeme : yüksek sertlik tungsten çelik bıçaklar alüminyum çerçeveuygulanabilir pigtailler özellikler : 125umuygulanabilir Lif Sayısı : 0.250.9 MMkesme Uzunluğu : 18 MMboyutu : 71.3 X67.2 X51 MMağırlık : 230 KGCNC bitirmeürün Adı : yüksek hassasiyetli fiber cleaveçin'de yapılankapsam : Mesajları mühendislik ve bakım, CATV mühendislik ve bakım, fiber optik kablo üreticisi.AUA serisi hassas cleaver fiber cleaver son model, maliyetetkin, lif açısı ve iyi kesit pürüzsüz, kolay kullanım ve kullanmak daha uygun, büyük ölçüde iş verimliliğini artırmak ve verimlilik.özellikleri : kesme açısı : 0.50.8 (tek lif)bıçak kesme ömrü : 48000 kezresim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

Hp uyumlu j9142b için, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Alıcı-verici modülü
  • Son

Hp uyumlu j9142b için, TX1310/RX1490nm 1.25G 10 km BIDI SFP Alıcı-verici modülü

₺ 29.99

Hp Uyumlu J9142 B, TX1310 / RX1490nm 1.25 G 10 km BIDI SFP Alıcıverici modülü 100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti. telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%20% of orignal bir ' ın fiyatları  ürün Durumu biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (miniGBIC) alıcıverici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN / WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak. nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol...

25.5 W 10/100 Mbps hızlı SM Çift Fiber 20 KM PoE/PSE Medya Dönüştürücüler
  • Son

25.5 W 10/100 Mbps hızlı SM Çift Fiber 20 KM PoE/PSE Medya Dönüştürücüler

₺ 63.00

25.5 W 10 / 100 Mbps hızlı SM Çift Fiber 20 KM Po E / PSE Medya Dönüştürücüler modeli : LNKPOE001 Serisi genel bakış Elink'in özelliği zengin Po E fiber Medya Dönüştürücüler için şeffaf bakır bağlamak sağlarken Power over Ethernet (Po E) standartlara dayalı Po E ve Po E + uyumlu cihazlar için gibi IP kameralar, Vo IP telefonları ve kablosuz erişim noktaları. Elink LNKPOE001 serisi medya dönüştürücüler vardır 10 / 100 Base T / TX 100 Base FX Power over Ethernet (Po E) cihazlar olarak hizmet Güç Kaynak Ekipmanları (PSE), dönüştürücü güç sağlamak sağlayan IEEE802.3af / Po E standartuyumlu at Powered cihazlar (PDs) twisted pair bağlantı kullanarak...

10 Parça/Lot850nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı FC/UPC 2x2 FBT Çoğaltıcı 2*2 FBT Multimode Fiber Optik Splitter
  • Son

10 Parça/Lot850nm 62.5/125 MM 50/50 Kaplin Oranı FC/UPC 2x2 FBT Çoğaltıcı 2*2 FBT Multimode Fiber Optik Splitter

₺ 230.00

özellikleri : küçük Modu Etkisigeniş uygulama bantyüksek güveniliruygulamalar : Multimode Haberleşme SistemleriFiber Sensör Sistemlerialetlerişartname : parametrelerbirim Pbirdalgaboyunm850 & 1310 & 1490 & 1550ekleme kaybı50 / 50d B3.7 / 3.74.0 / 4.060 / 402.9 / 4.83.2 / 5.170 / 302.1 / 6.22.4 / 6.580 / 201.6 / 8.21.9 / 8.590 / 101.1 / 11.81.5 / 12.4geri dönüş kaybıd B40 (50 / 125 Fiber) 35 (62.5 / 125 fiber)lif Tipi müşteri talep üzerineçalışma Sıcaklığı 40 ~ + 85depolama Sıcaklığı 40 ~ + 85 TDL 0.002paketmmçıplak Fiber : Ø3 X540.9mm gevşek tüpØ3 X602mm veya 3mm kablosu100 X12 X8not1 : Test koşulları : Yüzey Yayan LED 1 km ile aynı fiber, @ oda sıcaklığı.2 : P.D.L ve RL 1310 ve 1550nm ve oda sıcaklığında test.3...

XFP Vericiler Modülü 10 Gbps Ethernet Optik Ağ Aygıtı, 1310nm, 10 KM
  • Son

XFP Vericiler Modülü 10 Gbps Ethernet Optik Ağ Aygıtı, 1310nm, 10 KM

₺ 160.00

ürün Açıklaması : parça Numarası : XFPLXSM1310 açıklama : XFP 10 GBASELR10 Gb / s, 1310nm 10 KMmodül Tipidalgaboyuveri Ratamesafebağlayıcı tipiçalışma Geriliminot XFP1310nm10 G10 kmçift LC3.3 VDFB özellikleri : 9.95 Gb / s 10.5 Gb / s bit oranları desteklersıcaktakılabilir XFP ayak izi10 km maksimum bağlantı uzunluğu Ro HS6 uyumlu (kurşunsuz)güç dağılımı < 2 Wsıcaklık aralığı5 ° C ila 75 °Chiçbir Referans Saat gereklidirsoğutmasız 1310nm DFB lazer.dubleks LC konnektörüdahili dijital teşhis fonksiyonları3.3 V güç kaynağı gerektirir sadece uygulama : Gigabit Ethernet Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılarkanal genişletici, veri depolama garanti ve İade : 1...

HP Uyumlu 10G DWDM SFP + alıcı-verici, 10G 40 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ER SFP + optik modülü, çift LC abd DDM ile
  • Son

HP Uyumlu 10G DWDM SFP + alıcı-verici, 10G 40 KM C-BAND 1563.86nm ~ 1528.77nm ER SFP + optik modülü, çift LC abd DDM ile

396.39 ₺ 356.75

10 Gb / s DWDM Tek modlu SFP + Alıcıverici (C  BAND1563.86nm ~ 1528.77nm),  HP ekipmanları ile uyumlu    ÜRÜN ÖZELLIKLERISFP + MSA ile uyumlu802.3ae uyumlu 10 GBASEERuyumlu SFP + SFF8431 ve SFF8432.sıcaktakılabilir SFP ayak izidahili dijital teşhis fonksiyonları40 km maksimum Bağlantı Uzunluğutek güç kaynağı 3.3 Vsınıf 1 lazer ürün EN 608251 ile uyumludurvaka sıcaklık aralığı : 5 70 santigratgüç dağılımı < 1.5 W  UYGULAMALAR10 GBASEER / EW  AÇıKLAMA10 Gb / s DWDM Tek modlu SFP + Alıcıverici iletmek için tasarlanmıştır ve tek modlu optik fiber üzerinden optik veri almak için bağlantı uzunluğu 40 km...

HW anahtarı LS-S3328TP-PWR-EI POE
  • Son

HW anahtarı LS-S3328TP-PWR-EI POE

₺ 594.40

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya herhangi bir teknik destek için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı.

KELUSHI 19 FC ile 1 Fiber Optik FTTH Tool Kit içinde SC Bağlayıcı + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata bulucu
  • Son

KELUSHI 19 FC ile 1 Fiber Optik FTTH Tool Kit içinde SC Bağlayıcı + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata bulucu

69.00 ₺ 65.55

19 in 1 Fiber Optik FTTH Aracı FC SC Connector ile Kiti + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı (aralığı : 10 km) görsel Hata bulucu paket şunlardır 1 FTTH Aracı Küçük Çanta XGJB31 11 Fiber Cleaver FC6 S JS68 2 Toolbox kayış JD32 12 Fiber Cleaver FC6 S çantası BB62 3 10 m W Görsel Hata BulucuJS10 MW46 13 küçük Allen anahtarı DTD69 4 VFL çantası BB42 14 büyük Allen anahtarı XTD610 5 İpi GS44 15 sıyırma Aracı PXK81 6 seramik çekirdek TCX45 16 Miller Stripper SK102 7 gri Optik Güç Ölçer HS56 17 CLSEHY122 8 optik Güç Ölçer çanta BB57 18 Fiber stripper guider way DGT121 9 SC Adaptörü SC52 19 pamuk swablar MQ132 10 FC Adaptörü FC53 FC6 S Fiber Cleaver metalden Yapılmış, plastik değil,satın almak için emin lütfen!" Fiber Splicer IÇIN DEĞIL " ödemeye ilişkin1...

Yüksek hassasiyetli FC-6S Sumitomo Fiber Optik Cleaver Blade 24 için Yüz Fiber Kesme ömrü 36000 kez optik cleaver Ücretsiz nakliye
  • Son

Yüksek hassasiyetli FC-6S Sumitomo Fiber Optik Cleaver Blade 24 için Yüz Fiber Kesme ömrü 36000 kez optik cleaver Ücretsiz nakliye

₺ 62.00

yüksek hassasiyetli FC6 S Sumitomo Fiber Optik Cleaver Blade 24 için Yüz Fiber Kesme ömrü 36000 kez optik cleaver Ücretsiz nakliye ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özelliklerini Sumitomo : FC6 S, FC6 M Sumitomo fiber optik Cleaver için Blade bıçaklar özellikleri Çin yapılan : 1, 24 pozisyonları döndürülebilir; 2, her pozisyon Kesme ömrü fazla 36000 kat; 3, kesme açı az 0.5 derece; Fiber cleaver blade kesici ana bileşenleri, temelde fiber kesme için kullanılır...

10054 Uyumlu 1000BASE-T SFP Bakır RJ-45 100 m Alıcı-verici
  • Son

10054 Uyumlu 1000BASE-T SFP Bakır RJ-45 100 m Alıcı-verici

₺ 20.00

Extreme 10054 Uyumlu 1000 BASET Ağlar SFP Transceiver (Bakır, 100 m, RJ45)ürün Detaylarıaşırı Ağları Hakiki 10054satıcı Adı LODFIBERForm Tipi SFPMax Veri Hızı 1000 Mbpskablo Tipi Kedi 5 Max Kablo Mesafesi 100 marayüz RJ45 DOM Desteği Yokticari Sıcaklık aralığı 070 ° C (32 158 ° f) HTSUyumlu Kod 8517706000protokolleri SFP MSA, IEEE STD 802.3 ve 802.3abkalite Belgelendirme kalite ve standartları LODFIBER temeli vardır...

Kapalı Zırhlı 40 Metre LC/pc-LC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC
  • Son

Kapalı Zırhlı 40 Metre LC/pc-LC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC

₺ 65.00

Zırhlı fiber patch kablo kablo, lc / pclc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 40 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...