SFP + KABLO 10g Twinax kablolar 3 m J9283B ile uyumlu/A KABLOSU

SFP + KABLO 10g Twinax kablolar 3 m J9283B ile uyumlu/A KABLOSU

₺ 47.96

Tutar

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTDİndirim toptan için?daha parça numaraları?tırnak BOM için?tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.


Daha fazla veri

Model Numarası:
Çin
Marka Adı:
SMTE
Models:
3
Material:
Pure copper
Wire categories:
Other/other

Müşterinin seçimi

Kapalı zırhlı 15 metre sc/pc-fc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, dubleks, Fiber optik patch kablosu kablo, sc fc
  • Son

Kapalı zırhlı 15 metre sc/pc-fc/pc, 3.0mm, tekli 9/125, dubleks, Fiber optik patch kablosu kablo, sc fc

₺ 39.99

Zırhlı fiber patch kablo kablo, sc / pcfc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 15 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR
  • Son

AVAGO HFCT-711XPD 10Gb-XFP-LR

₺ 58.80

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? BOM için tırnak? Tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın.

10 adet/grup FC-FC tek çekirdekli fiber atlamacı fiber optik kablo 3 metre
  • Son

10 adet/grup FC-FC tek çekirdekli fiber atlamacı fiber optik kablo 3 metre

24.00 ₺ 22.32

kaliteli FCFC tek çekirdekli fiber tek modlu fiber jumper jumper kablo 3 m ürün kullanımı : uzun mesafe ve yerel optik iletim şebekesi, veri iletim şebekesi, görüntü iletim şebekesi, CATV, optik testi enstrüman, fotoelektrik otomatik kontrol sistemiürün özellikleri : ürün Japon KYOCERA seramik yüksük üretimi kullanır, ithal yüksek kaliteli fiber optik kablo.yabancı en gelişmiş parlatma ve taşlama ekipmanları tanıtımı, güçlü bir garanti optik merkezi taşlama ofset, fiber sag, fiber yüzey çizikler olmadan veya kusur kusurları, seramik yüzey eğrilik yarıçapı boyutunu hükümlerine uygun olarak teknik parametreler standart.küçük ekleme kaybı, geri dönüş kaybı, değişim performans, iyi tekrar performans, kullanımı kolay.fonksiyonel özellikleri : düşük ekleme kaybıiyi tekrarlanabilirlikiyi değişimiyankı kaybıbirbirlerine iyi bir performansiyi sıcaklık kararlılığı

5.7 büyük Dokunmatik Ekran Komshine Optik Fiber OTDR Test QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm VFL ile
  • Son

5.7 büyük Dokunmatik Ekran Komshine Optik Fiber OTDR Test QX50-S Sibglemode 32/30dB 1310nm/1550nm VFL ile

₺ 1155.00

dijital Taşınabilir Fiber Optik OTDR Test QX50S Sibglemode 32 / 30d B 1310nm / 1550nm, dahili Görsel Hata Bulucu Fiber OTDR dahili Görsel Hata Bulucu Fedex express üzerinden 24 Saat içinde * gemiler * * FC + SC + LC Adaptörleri ile gel * * İngilizce + İspanyolca Dilleri * * Test Sonuçları Analiz softeware * bir kısa < 3 m ile ölü bölge QX50 FTTx uygulama için tasarlanmıştır...

XFP Vericiler Modülü 10 Gbps Ethernet Optik Ağ Aygıtı, 1310nm, 10 KM
  • Son

XFP Vericiler Modülü 10 Gbps Ethernet Optik Ağ Aygıtı, 1310nm, 10 KM

₺ 160.00

ürün Açıklaması : parça Numarası : XFPLXSM1310 açıklama : XFP 10 GBASELR10 Gb / s, 1310nm 10 KMmodül Tipidalgaboyuveri Ratamesafebağlayıcı tipiçalışma Geriliminot XFP1310nm10 G10 kmçift LC3.3 VDFB özellikleri : 9.95 Gb / s 10.5 Gb / s bit oranları desteklersıcaktakılabilir XFP ayak izi10 km maksimum bağlantı uzunluğu Ro HS6 uyumlu (kurşunsuz)güç dağılımı < 2 Wsıcaklık aralığı5 ° C ila 75 °Chiçbir Referans Saat gereklidirsoğutmasız 1310nm DFB lazer.dubleks LC konnektörüdahili dijital teşhis fonksiyonları3.3 V güç kaynağı gerektirir sadece uygulama : Gigabit Ethernet Fiber Kanal, diğer Optik Bağlantılarkanal genişletici, veri depolama garanti ve İade : 1...

5 adet/grup SC-SC OM3 10g Fiber Optik Patch Cord, Dubleks Multimode 50/125um PVC kablo 3 Metre
  • Son

5 adet/grup SC-SC OM3 10g Fiber Optik Patch Cord, Dubleks Multimode 50/125um PVC kablo 3 Metre

₺ 51.99

OM3 10g Fiber Optik Patch Cord, SC Dubleks Multimode 50 / 125um PVC kablo 3 Metre 5 adet / grup ürün Modeli : SCSC, dubleks OM3 50 / 125 PVC Kablo 2.0mm, 3 Metre lif Uzunluğu : 3 metre miktar : 5 adet / grup ürün Açıklaması : Fiber optik patch cord fiber optik en yaygın olarak kullanılan bileşenlerinden biridir ağ.SCSC Dubleks OM3 (10 G) fiber optik patch kablosu PVC ceket ilekablo çapları : 2.0mm özellikler : yüksek Hassas Hizalama yüksek Bertaraf Yoğunlukdüşük Ekleme Kaybıyüksek Geri Dönüş Kaybıbiz fabrika.. uygulama : telekomünikasyon Ağları, veri Ağları, CATV, aktif Cihaz Sonlandırma, endüstriyel ortamlarda, Metro Uygulamaları, Test Cihazları, WAN ve LAN Uygulamaları, öncül Tesisatları şartname : parametrebirim FC, SC, LC / Zırhlı fiber patch kablosu ST, MUMTRJ, MPOE2000 SMMMSMMMSMMMSMPCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPCPCAPCekleme kaybı (tipik)d B≤0...

Kapalı Zırhlı 40 Metre LC/pc-LC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC
  • Son

Kapalı Zırhlı 40 Metre LC/pc-LC/PC, 3.0mm, Tekli 9/125, Dubleks, Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC

₺ 65.00

Zırhlı fiber patch kablo kablo, lc / pclc / pc, 3.0mm çap,Singlemode 9 / 125, dubleks, 40 metre Metal zırh,Güçlü mukavemet!Not : Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.Teknik özellikleri : parametrebirim Fc, sc, lc / zırhlı fiber patch kablosu St, mu MTRJ, mpo E2000smmmsmmmsmmmsmpcupcapcpcpcupcpcpcupcpcpcapc Ekleme kaybı( tipik)db& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.3& le; 0.3geri dönüş kaybıdb Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 60 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 30 Ve ge; 45 Ve ge; 50 Ve ge; 35 Ve ge; 55 Ve ge; 75çalışma dalgaboyunm1310,15101310,15101310,15101310,1510değiş tokuşdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2titreşimdb& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2& le; 0.2çalışma sıcaklığı°; c 40~75 40~75 40~75 40~75depolama sıcaklığı°; c 45~85 45~85 45~85 45~85kablo çapımm& phi; 3...

CFS-2 için optik Fiber Kablo Kesici Aracı Kitleri Stripper Makas Fiber Optik Kevlar Makası Çift Delik Pense ile 3 Tipi araçları
  • Son

CFS-2 için optik Fiber Kablo Kesici Aracı Kitleri Stripper Makas Fiber Optik Kevlar Makası Çift Delik Pense ile 3 Tipi araçları

23.67 ₺ 20.59

Buraya tıklayın Daha Fazla Seçenek için ürün açıklaması madde 1 : optik Fiber Kablo Kesici Kevlar Makas ev / Ofis Kullanılan Tek Bıçak üzerinde 3 CR13 Sawtooth ile Paslanmaz Çelik Makas özel özellikler : 3 CR13 Paslanmaz çelik yapılmış, Durale, sertleşmesine, kullanımı rahat, testere dişi ile bir bıçak üzerinde fonksiyon : kesme telleri Için ürün ağırlığı : 0.063 kg paket ağırlığı : 0.123 kg ürün boyutu (L x W x H) : 14.50x7.30x1.00 cm / 5.70x2.87x0.39 inç paket boyutu (L x W x H) : 20.50x10.50x2.50 cm / 8.06x4.13x0.98 inç özellikler Zigzagged aracı kenar, etkili ortadan kayma tel; Konforkavrama, ergonomik kolları madde 2 : CFS2 Port Üç Fiber Optik Pense Sıyırma sıyırma için 125 mikron fiber 250 mikron tampon kaplama ile...

100 Metre LC/APC-lc/APC Fiber Optik Kablo Tekli Dubleks Patch Cord
  • Son

100 Metre LC/APC-lc/APC Fiber Optik Kablo Tekli Dubleks Patch Cord

₺ 119.99

özellikleri : düşük ekleme ve geri yansıma kaybı iyi exchangeability iyi dayanıklılık yüksek sıcaklık kararlılığı standart : Telcordia GR326COREuygulamalar : CATV; Aktif cihaz sonlandırma;telekomünikasyon ağları;Metro;yerel Alan Ağları;veri işleme ağları;Test ekipmanları;öncül kurulum;geniş Alan Ağları;şartname :  öğelertek modlu Multimode PCUPCAPC62.5 / 12550 / 12550 / 125 10 Gekleme Kaybı< 0.3d B< 0.3d Bgeri dönüş Kaybı≥45d B≥50d B≥60d B≥35d Bdayanıklılık< 0.1d B tipik değiştirmek,500 matingsçalışma Sıcaklığı40 ila + 7540 ila + 75yüksük Delik Boyutları125.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um125um, Conectricity : 1≤3um125.3 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um127um, Conectricity : 1≤3um125.5 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um128um, Conectricity : 1≤3um126.0 + 1 / 0um, Conentricity : ≤1um ulaşım :  1...

Mellanox 0.5-Metre MC3309130-50 için, 10G SFP + Direkt Takmak Bakır Twinax Kablo
  • Son

Mellanox 0.5-Metre MC3309130-50 için, 10G SFP + Direkt Takmak Bakır Twinax Kablo

₺ 24.00

Mellanox 0.5Metre MC330913050 için, 10 G SFP + Direkt Takmak Bakır Twinax Kablo EBLINK ' ın SFP + Twinax Kablo Montaj bağlayan bir 10 Gb E çözüm olduğunu 10 Gb / s konak sistemleri çok daha düşük bir fiyata daha maliyet optik vericiler. EBLINK ' ın SFP + Bakır Twinax kablolar çok kısa mesafeler için uygundur ve teklif bağlamak için son derece maliyetetkili yolu rafları içinde ve komşu genelinde raflar...

Grandway PON Güç Ölçer Fiber Optik FTTH 1310/1490/1550nm
  • Son

Grandway PON Güç Ölçer Fiber Optik FTTH 1310/1490/1550nm

129.90 ₺ 120.81

Grandway Pon Optik Güç Ölçer  genel Açıklama :   FHP2 P01 PON güç metre küçük bir boyutu olduğunu, düşük kayıp ve kaliteli el optik güç ölçer test için tasarlanmıştır, kurulum ve bakım FTTX PON ağ, hangi APON için kullanılabilir, BPON, EPON ve GPON ağ...

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver
  • Son

Yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL-6C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver SKL-6C Splice Eriyik FTTX FTTH Kullanılan fiber cleaver

₺ 23.86

yüksek Hassasiyetli CNC bitirme SKL6 C Siyah Kaplı tel kablo Fiber Cleaver FTTX FTTH Kullanılan SKL6 C Splice Eriyik fiber cleaver Ücretsiz kargo ben sizi temin ederim ürünlerimizin kalitesini sağlamak için biz size en iyi hizmeti vermek en hızlı nakliye sağlamak için, ellerinize mal teslim etmek en güvenli yoludur! ürünü aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, veya kalite sorunları var, panik etmeyin lütfen, anlaşmazlıkları göndermek için çekinmeyin, müşteri hizmetlerimizle irtibata geçiniz, biz size en tatmin edici cevap verecektir! mutlu alışveriş, çok teşekkür ederim ürün Özellikleriniadı : yüksek hassasiyetli fiber cleavermodeli : SKL6 Cmalzeme : yüksek sertlik tungsten çelik bıçaklar alüminyum çerçeveuygulanabilir pigtailler özellikler : 125umuygulanabilir Lif Sayısı : 0.250.9 MMkesme Uzunluğu : 18 MMboyutu : 71.3 X67.2 X51 MMağırlık : 230 KGCNC bitirmeürün Adı : yüksek hassasiyetli fiber cleaveçin'de yapılankapsam : Mesajları mühendislik ve bakım, CATV mühendislik ve bakım, fiber optik kablo üreticisi.AUA serisi hassas cleaver fiber cleaver son model, maliyetetkin, lif açısı ve iyi kesit pürüzsüz, kolay kullanım ve kullanmak daha uygun, büyük ölçüde iş verimliliğini artırmak ve verimlilik.özellikleri : kesme açısı : 0.50.8 (tek lif)bıçak kesme ömrü : 48000 kezresim 1) Biz alipay, batı Birliği, TT...

GPBD 8 portları EPON kurulu ile HUAWEI için 8 SFP MA5680T MA5683T H809EPBD
  • Son

GPBD 8 portları EPON kurulu ile HUAWEI için 8 SFP MA5680T MA5683T H809EPBD

₺ 365.00

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin See Me hizmeti ulaşın. & #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544; : 3 Santimetre * 8 Santimetre * 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325; : 0.030 Kilogram& #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;

KELUSHI 19 FC ile 1 Fiber Optik FTTH Tool Kit içinde SC Bağlayıcı + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata bulucu
  • Son

KELUSHI 19 FC ile 1 Fiber Optik FTTH Tool Kit içinde SC Bağlayıcı + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı Görsel Hata bulucu

69.00 ₺ 65.55

19 in 1 Fiber Optik FTTH Aracı FC SC Connector ile Kiti + Kırmızı Lazer Fiber Optik Kablo Test Cihazı (aralığı : 10 km) görsel Hata bulucu paket şunlardır 1 FTTH Aracı Küçük Çanta XGJB31 11 Fiber Cleaver FC6 S JS68 2 Toolbox kayış JD32 12 Fiber Cleaver FC6 S çantası BB62 3 10 m W Görsel Hata BulucuJS10 MW46 13 küçük Allen anahtarı DTD69 4 VFL çantası BB42 14 büyük Allen anahtarı XTD610 5 İpi GS44 15 sıyırma Aracı PXK81 6 seramik çekirdek TCX45 16 Miller Stripper SK102 7 gri Optik Güç Ölçer HS56 17 CLSEHY122 8 optik Güç Ölçer çanta BB57 18 Fiber stripper guider way DGT121 9 SC Adaptörü SC52 19 pamuk swablar MQ132 10 FC Adaptörü FC53 FC6 S Fiber Cleaver metalden Yapılmış, plastik değil,satın almak için emin lütfen!" Fiber Splicer IÇIN DEĞIL " ödemeye ilişkin1...

HW anahtarı LS-S3328TP-PWR-EI POE
  • Son

HW anahtarı LS-S3328TP-PWR-EI POE

₺ 594.40

See Me Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya herhangi bir teknik destek için, lütfen çekinmeyin See Me temas satıcı.